Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16502
Stary 03.01.2019, 15:15
Nie wyobrażam sobie oglądać w naszej ekstraklapie innego meczu niż z udziałem Wisełki. Toż to są muszą być strasznie męczarnie. W polskiej lidze każdy ogląda tylko mecze drużyny której kibicuje. Przypuszczam że jak Wisły nie będzie w lidze to odpadnie im z 10 % abonentów a na to nie mogą sobie raczej pozwolić.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując