Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16501
Stary 03.01.2019, 15:14
Bardzo prawdopodobne jest ze do konferencji nie dojdzie gdyż kto ma odpowiadać na pytania jak tam wszyscy umywają ręce to po pierwsze. Po drugie Vanna Ly prawdopodobnie nawet może mieszkać w Krakowie i robić sajgonki w jakimś chińskim speluno to by wyjaśniało jego wrażliwość na światło żeby go ktoś przypadkiem nie rozpoznał. Po kolejne te dwie ofermy jak już coś mówią to przynajmniej by uzgadnialy jedną wersję. On nie może lecieć do NY bo bo na bilet zapewne by nie miał nie mówiąc już o wizie przecież ten gość napewno nie jest żadnym Francuzem. Sytuacja jest patowa ale wszystko można jakoś rozwiązać to może być celowe działanie podkreślenie roli jaką w tym klubie robiły delfiny nagłośnienie tego. Bo poprzednia czwórka jak miała wchodzić to tego się obawiała teraz już wszyscy wszystko wiedzą o powiązania hej tego klubu z ganku sami mówi cała Polska i już raczej sharksom nie pomogła by zbiorowa akcja bojkotu meczów jakby nowi właściciele chcieli zrobić porządek. Bo wszyscy o tym mówią wszerz co tam się dzieje a tak znowu mogłoby być tak jak wcześniej ktoś chce coś zrobić dobrego ale sharksi i skok robią bojkot rozpowiadaja jak to ich klub ludzie rozwalają, tradycje itp. A tak jak już całą polska zobaczyła jak to wygląda to jedynie chyba bandytka by to bojkotowala. To może być celowe działanie nakierowane na głośne bardzo głośne patologie, które się tam działy tak żeby potencjał nowy własciciel nie wchodził i odrazu na mecze przychodziłoby po 300 osób. Nie mówię że to sarapata wymyśliła bo ona jest za głupia i z innej opcji ale możliwe że poprzednia czwórka. Oczywiście to tylko moja teoria z obserwacji wynikająca
Odpowiedz cytując