Jery napisał(a):

|
Podobno ta nowa umowa na transmisje zakłada, że będą puszczać Wisłę. To będzie sroga lipa, bo w Krakowie oni mają podejrzewam 2gą największą grupę abonentów. Są pikniki co dawno na mecze nie chcą, a trzymają C+ bo za Cupiała się oglądało. Ile to mniej umów? 20k?
|
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy