Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16498
Stary 03.01.2019, 15:13
Jery napisał(a):Wyświetl post
Podobno ta nowa umowa na transmisje zakłada, że będą puszczać Wisłę. To będzie sroga lipa, bo w Krakowie oni mają podejrzewam 2gą największą grupę abonentów. Są pikniki co dawno na mecze nie chcą, a trzymają C+ bo za Cupiała się oglądało. Ile to mniej umów? 20k?
Gdzieś mi się obiło kiedyś o uszy, że mecze Wisły regularnie ogląda przed TV ponad 100k widzów. Nie wiem ile w tym prawdy
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując