Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16495
Stary 03.01.2019, 15:05
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Proponuje wszystkim kibicom Wisełki którzy mają umowę w nc+ wypowiedzieć ją - ja tak zrobię. Tą zaoszczędzoną stówę przeznaczyć na socios. A za kilka lat najpierw pierwsza liga którą pokazuje Polsat.
Ci, którym się umowa kończy może i tak zrobią, ale jak ktoś ma jeszcze rok, to raczej nie wypowie
Odpowiedz cytując