krzywy napisał(a):

|
Proponuje wszystkim kibicom Wisełki którzy mają umowę w nc+ wypowiedzieć ją - ja tak zrobię. Tą zaoszczędzoną stówę przeznaczyć na socios. A za kilka lat najpierw pierwsza liga którą pokazuje Polsat.
|
Ci, którym się umowa kończy może i tak zrobią, ale jak ktoś ma jeszcze rok, to raczej nie wypowie
