Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16489
Stary 03.01.2019, 14:49
Przeceniacie wpływ bandziorów na decyzję o zakupie przez nowego właściciela.
Wchodzi nowy właściciel oddziela się od tego całego syfu związanego z TS.zyskuje przychylność medialną i kibiców.
Nikt normalny z kibiców nie zaprotestuje a z ich strony ilu przestanie chodzić na mecze 200-300? żadna strata dla budżetu.
Zastraszania ? można spodziewać się,że nowy właściciel wynajmie sobie ochronę,jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Co więc zostanie bandyterce ? pewnie coś w stylu przerywanie meczów racami itp,wtedy wynajmie się ostrą ochronę która nie zawacha się reagować,a jeżeli to nie pomoże to ostatecznie policja na stadionie.
Teraz jest jedyna szansa zrobić porządek,media grzeją temat,zaraz zaczną interesować się służby.
W 4 lidze nie będzie takiego medialnego wpływu jaki jest teraz.
Odpowiedz cytując