|
Kto by się spodziewał 20 lat temu, jak jakiś bogaty gówniarz rzucał nożem podczas meczu, że właśnie rozpoczął proces niszczenia 100 letniego klubu. i że mu się to uda!
Popatrzcie jakie to było łatwe, wystarczy kasa, trochę znajomości, brak sumienia i można zniszczyć wszystko.
Nepojęte!
|