Wyświetl pojedynczy post
Barszczu
Junior Member
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16484
Stary 03.01.2019, 14:34
Wprawdzie czerpię wiedzę jedynie z doniesień medialnych i informacji publikowanych przez dziennikarzy/TS/inne podmioty, ale czy wśród rozważanych wariantów wyjścia z tej sytuacji ktokolwiek myślał o opcji: restrukturyzacja -> postępowanie sanacyjne -> uwolnienie się w ten sposób od części z tzw. "nierentownych" umów + uzyskanie jakimś cudem licencji -> wejście do gry zainteresowanych już wcześniej przejęciem inwestorów (pan Kwiecień i wspólnicy)? Byłoby to opcją rozsądną o tyle, o ile sam Włodarski w jednym z wywiadów wskazywał na czas - jako przeszkodę do przejęcia. W ten sposób można byłoby trochę tego czasu kupić.

Wiadomo, operujemy na szczątkowych informacjach i przeciekach do mediów, a sama koncepcja mogła być rozważana i runąć przy pierwszym lepszym audycie, jednak wydaje mi się to lepszą alternatywą od upadłości (i tworzenia nowego podmiotu, niebędącego sukcesorem) lub poszukiwania inwestora - rycerza na białym koniu, który i tak nie przyjedzie do Krakowa.
Odpowiedz cytując