Delgado napisał(a):

Nie wiem, głośno myślę, wiadomo, że nie będzie łatwo. Napewno ustąpić musi cały zarząd i rada nadzorcza, a nowy skład powołuje zarząd Socios?
W każdym razie uważam, że to łatwiejsza droga niż próba uzdrawiania spółki. Jeśli TS nie da się wyczyścić, to spółki tym bardziej.
Wasze propozycje, że miałoby to zrobić miasto są dla mnie całkowicie nierealne, łudzenie się, że to coś da jest tylko stratą czasu. Przecież miasto nie może tak ot przejąć spółki (nawet poprzez spółkę celową) i porozwiązywać te wszystkie umowy. Myślicie, że Majcher na to pójdzie? Czujecie jaka byłaby gigantyczna afera? Że miasto na dzień dobry wypłaca odszkodowania firmom pozakładanym na krewnych i znajomych WSH
|
Wg mnie kto miałby wystartować że spółka w 4 lidze? Socios zrzeszone wraz z byłymi piłkarzami, może Kuba chciałby w to wejść ? Oczywiście to gdybanie