Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16477
Stary 03.01.2019, 14:19
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, głośno myślę, wiadomo, że nie będzie łatwo. Napewno ustąpić musi cały zarząd i rada nadzorcza, a nowy skład powołuje zarząd Socios?
W każdym razie uważam, że to łatwiejsza droga niż próba uzdrawiania spółki. Jeśli TS nie da się wyczyścić, to spółki tym bardziej.
Wasze propozycje, że miałoby to zrobić miasto są dla mnie całkowicie nierealne, łudzenie się, że to coś da jest tylko stratą czasu. Przecież miasto nie może tak ot przejąć spółki (nawet poprzez spółkę celową) i porozwiązywać te wszystkie umowy. Myślicie, że Majcher na to pójdzie? Czujecie jaka byłaby gigantyczna afera? Że miasto na dzień dobry wypłaca odszkodowania firmom pozakładanym na krewnych i znajomych WSH
Wg mnie kto miałby wystartować że spółka w 4 lidze? Socios zrzeszone wraz z byłymi piłkarzami, może Kuba chciałby w to wejść ? Oczywiście to gdybanie
Odpowiedz cytując