Delgado napisał(a):

|
Ale co to za slogany? Jak wyczyści stajnię? Jak technicznie miałby to zrobić?
|
Proste jak parasol a nie żadne slogany. Wystarczy aby miasto przejęło klub, wybrało zarząd oraz prezesa, spłaciło najważniejsze zobowiązania, przejrzalo wszystkie dokumenty i złożyło do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa o ile takie dowody znajdzie. Odcina klub zupełnie od skompromitowanego TSu i od jakiegokolwiek wpływu patoli na klub. Po wprowadzeniu na prostą szuka inwestora chętnego do inwestowania w klub.