pepe72 napisał(a):

|
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym.
|
W przypadku Syndyka sprawa jest prosta, bo Syndyk może zakwestionować prawie każde działanie upadłego w okresie
rok wstecz od złożenia wniosku o upadłość.
Teraz jak to napisałem, to mi przyszło do głowy... a może właśnie o to tutaj chodzi, z tym przeciąganiem czasu...