Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16465
Stary 03.01.2019, 14:07
heoij napisał(a):Wyświetl post
Smutne, ale niestety prawdziwe, komentarz z wykopu, pod którym się podpisuję.
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym. Z resztą przy pomocy PZPNu można by założyć choćby Wisłę 1906 SA i przejąć co się da od syndyka.

Niestety problem z gangsterką tak jak opisałeś w cytacie (ludzie linkujcie!). Ale może jeszcze kilka dni kompromitacji i będzie się dało to zrobić.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując