heoij napisał(a):

|
Smutne, ale niestety prawdziwe, komentarz z wykopu, pod którym się podpisuję.
|
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym. Z resztą przy pomocy PZPNu można by założyć choćby Wisłę 1906 SA i przejąć co się da od syndyka.
Niestety problem z gangsterką tak jak opisałeś w cytacie (ludzie linkujcie!). Ale może jeszcze kilka dni kompromitacji i będzie się dało to zrobić.