|
Przede wszystkim kto miałby coś zarzucić Majchrowi za stadion? Powie przecież, że stadion był budowany dla Wisły gdy zdobywała MP i grała w pucharach i nikt nie przewidział, że za kilka kilkanaście lat, z własnej winy klub rozłożony od środka zbankrutuje. Czy miasto jest temu winne? No chyba nie.
|