|
Ale co to za slogany? Jak wyczyści stajnię? Jak technicznie miałby to zrobić?
Bardzo prosto jednym ruchem wyłączyć SA zupełnie spod TS
doadkow zminić ludzi w TS odciąć sie od jakichkolwiek obecnych kibicowskich inicjatyw nawet od Socios
w Radzie nadzorczej postawić ludzi z Miasta Krakowa (urzędu)
weiść w postępowanie restrukturyzacyjne
i szukać nowego właściciela lub grupe właścicielską
|