Wyświetl pojedynczy post
Piter8787
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16454
Stary 03.01.2019, 13:47
Majchrowski swoją drogą. Na tym klubie można zarobić sprzedając go a jedyną osobą która to może zrobić i posprzątać jest Miasto. Tylko musi się rada zgodzić w czym musi pomóc Majchrowski. Prokuratura swoją drogą ale ona nie będzie zarządzać klubem ona musi porozwiazywac te stare układy i pozamykac tych wszystkich co działali na szkodę spółki wyciągając z niej pieniądze. Ale rządzić klubem musi teraz miasto bez TSu. Żyć skromnie utrzymać się w ekstraklasie i jak już wszystko będzie poukładane poopłacane to wtedy sprzedać klub
Odpowiedz cytując