Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16422
Stary 03.01.2019, 12:45
Trzeba zacząć od nowa. Widzew założył Reaktywację Towarzystwa Sportowego. Tu trzeba zrobić coś w tym stylu. Nowa Wisła albo jakoś tak. Odciąć się od tych złych rzeczy bo one nie odejdą nawet w 4 lidze. I żadne akcje socios itp. tu nie pomogą. Chirurgiczne cięcie.
Odpowiedz cytując