|
Trzeba zacząć od nowa. Widzew założył Reaktywację Towarzystwa Sportowego. Tu trzeba zrobić coś w tym stylu. Nowa Wisła albo jakoś tak. Odciąć się od tych złych rzeczy bo one nie odejdą nawet w 4 lidze. I żadne akcje socios itp. tu nie pomogą. Chirurgiczne cięcie.
|