Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16415
Stary 03.01.2019, 12:22
Nigdy nie sądziłem, że coś takiego powiem ale na wieść o prawdopodobnym zawieszeniu licencji odczułem ulgę. Może w końcu skończy się ten cyrk, i może uda się wyrwać klub kumatym chociaż szanse dalej na to są znikome.
Odpowiedz cytując