|
Tylko miasto jest w stanie uratować Wisłe, wyprotować sprawy i przygotować do sprzedaży. Jak TS przejmował SA to też łudziłem się że tak będzie ale poszło w innym kierunku.
WSH raczej nie odpuści, jak ktoś wcześniej wspomniał miasto wprowadza zarząd komisaryczny, może przejmuje pakiety akcji za długi, ale tu już nie wiem czy i na jakiej zasadzie i przygotowuje klub do sprzedaży, ale czy taki scenariusz jest możliwy
|