Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16400
Stary 03.01.2019, 11:47
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Z takim skladem to sie jestem w stanie zalozyc, ze na luzaku sie utrzymujemy.
Może tego na pierwszy rzut oka nie widać, ale w drużynie piłkarskiej konieczni są również rezerwowi na jako takim poziomie. Szczególnie w przypadku tych ostatnich 7 meczy w grupie spadkowej. Niestety tutaj by zabrakło tego bardzo ważnego elementu układanki, więc nie dawał bym zbyt wielu szans na utrzymanie
Odpowiedz cytując