Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
Od: 08.2013
Offline
#
16397
03.01.2019, 11:42
Wy wszyscy naprawdę myślicie ze jak zaczniemy od 4 ligi to WSH magicznie zniknie? Śmiać mi się chce z waszej naiwnej wiary
Tonamini
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tonamini
Znajdź inne posty napisane przez Tonamini