Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16394
Stary 03.01.2019, 11:41
to wszystko jedna wielka sciema, kpina i zamierzona gra sarapaty na czas, zeby uniknac odpowiedzialnosci za ten caly szwindel , ciekaw jestem czy ona wogole jest w Krakowie po tej imprezce na zanibarze czy gdzie to tam bylo ......przestanmy sie łudzic na cokolwiek ....jedyna realna szansa byl Kwiecien z Wlodarskim i Zietkami ...ale nic z tego nie wyszlo ...heh, jesczemialy byc jakies chinole od tego Gricuka hahahha .....trzeba przyznac ze sarapata rozegrala to wszystko idealnie , i smiem twierdzic ze skonczy sie tak ze nikomu z winnych wlos z glowy nie spadnie .....od miesiaca to forum ( ten temat) powinno byc gleboko monitorowane i usuwane idiotyzmy ....ze o SB nie wspomne bo powinien byc wylaczony juz dawno ....trzeba umiec umrzec z godnoscia a przez te pieprzenia i smieszki-heheszki i nne pomysly tylko robimy cyrk i szyde z wlasnego pogrzebu
Odpowiedz cytując