|
Pewnie jutro znowu TS będzie kłamać w żywe oczy kibicom, bo w tym są najlepsi. Tutaj to powinien być komisaryczny zarząd i CBŚ, CBA i prokuratura ... Niech sobie już dadzą spokój z Wisłą. Lepiej zacząć już od IV ligi bez tego szemranego towarzystwa powiązanego ze Sharksami ... Dlatego nie ma znaczenia kto będzie prezesem, dopóki się do tych grabarzy nie dobiorą to dalej będzie ta sama patologia.
Powód: Poprawa komentarza
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 03.01.2019 o godz. 11:37.
|