Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16393
Stary 03.01.2019, 11:36
Pewnie jutro znowu TS będzie kłamać w żywe oczy kibicom, bo w tym są najlepsi. Tutaj to powinien być komisaryczny zarząd i CBŚ, CBA i prokuratura ... Niech sobie już dadzą spokój z Wisłą. Lepiej zacząć już od IV ligi bez tego szemranego towarzystwa powiązanego ze Sharksami ... Dlatego nie ma znaczenia kto będzie prezesem, dopóki się do tych grabarzy nie dobiorą to dalej będzie ta sama patologia.
Powód: Poprawa komentarza
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 03.01.2019 o godz. 11:37.
Odpowiedz cytując