Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16378
Stary 03.01.2019, 11:00
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Maja taka sama swiadomosc jak wszyscy kibice Amici, Polonii, Widzewa, GKSu KAtowice oszukujacy sie na kazdym kroku, ze kibicuja klubom o jakiejs tam historii. A srednia wieku tych klubow to jakies 10 lat.

To jest po prostu porazajace jak lekka reka wszyscy z tym !zalozmy nowy klub!. Ja pier..... przepraszam bardzo, czym sie rozni z wislackiego punktu widzenia kibicowanie nowemu klubowi od stwierdzenia, ze sie przerzucamy na Garbarnie? Albo fuzji z Garbarnia? Smialismy sie tyle lat z Amici czy Polonii, a teraz co? Zrobimy dokladnie to samo?
Nie, po prostu ogłosi się upadłość spółki S.A., a nowa spółka zostanie utworzona przez TS. To TS dysponuje prawami do Wisły. Tu też nikt nie ucieka od odpowiedzialności jak to było w Lechu. Po prostu nie da się dostrzec finansowych możliwości spłacenia tego. Pieniądze nie wezmą się znikąd.

Mnie bardziej zastanawia to, czy po upadku i starcie w IV lidze nagle SKWK, ekipy Miśka i Zielaka będą kibicować Cracovii? Bez działań policji i prokuratury za kilka lat znów będziemy w tym samym punkcie.
Odpowiedz cytując