Wehrmacht napisał(a):

Maja taka sama swiadomosc jak wszyscy kibice Amici, Polonii, Widzewa, GKSu KAtowice oszukujacy sie na kazdym kroku, ze kibicuja klubom o jakiejs tam historii. A srednia wieku tych klubow to jakies 10 lat.
To jest po prostu porazajace jak lekka reka wszyscy z tym !zalozmy nowy klub!. Ja pier..... przepraszam bardzo, czym sie rozni z wislackiego punktu widzenia kibicowanie nowemu klubowi od stwierdzenia, ze sie przerzucamy na Garbarnie? Albo fuzji z Garbarnia? Smialismy sie tyle lat z Amici czy Polonii, a teraz co? Zrobimy dokladnie to samo?
|
Nie, po prostu ogłosi się upadłość spółki S.A., a nowa spółka zostanie utworzona przez TS. To TS dysponuje prawami do Wisły. Tu też nikt nie ucieka od odpowiedzialności jak to było w Lechu. Po prostu nie da się dostrzec finansowych możliwości spłacenia tego. Pieniądze nie wezmą się znikąd.
Mnie bardziej zastanawia to, czy po upadku i starcie w IV lidze nagle SKWK, ekipy Miśka i Zielaka będą kibicować Cracovii? Bez działań policji i prokuratury za kilka lat znów będziemy w tym samym punkcie.