Wyświetl pojedynczy post
solny
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16375
Stary 03.01.2019, 10:57
Idąc tym tokiem myślenia nasz klub ma 22 lata bo od tylu lat jesteśmy spółką akcyjną? Upadnie jedynie spółka a Wisła będzie zawsze i naszych trofeów które są poświadczeniem naszych sukcesów i historii nikt nam nie zabierze.
Odpowiedz cytując