Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
solny
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16375
03.01.2019, 10:57
Idąc tym tokiem myślenia nasz klub ma 22 lata bo od tylu lat jesteśmy spółką akcyjną? Upadnie jedynie spółka a Wisła będzie zawsze i naszych trofeów które są poświadczeniem naszych sukcesów i historii nikt nam nie zabierze.
solny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do solny
Znajdź inne posty napisane przez solny