rzodkiewka napisał(a):

|
Niech ktoś poważny zorganizuje zbiórkę na jutro i idziemy na konferencję.Pod urząd miasta chcieliście iść protestować a teraz gdy sytuacja jest gorsza i jest jeszcze cień szansy na ratunek dla klubu, to zero poważnych działań.Oni muszą czuć presję ,pisaniem nic się nie zdziała a czas ucieka.I nie mam na myśli agresywnych działań.
|
Ale kto to ma zorganizować? SKWK?
Które czerpało z obecnego układu korzyści?
Oni nie mają jaj...
Powinni zmienić nazwę...
Jakie z nich Stowarzyszenie Kibiców?
Kibice w innych klubach w podobnej sytuacji zbierali się i chodzili na sesje rady miasta czy organizowali protesty pod siedzibą klubu, ale my jesteśmy na to za słabi...
Popiszemy w Internecie i tyle z naszej działalności..