Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
16371
03.01.2019, 10:46
Wehrmacht
Moim zdanie z Cupiałem to jest jak z szeczniakiem którego kupujesz sobie albo dziecku karmisz go wychowujesz dajesz dach nad głową i to trwa prawie 20 lat
A na koniec wypierdala.....sz z samochodu w lesie
niestety
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt