JudasPriest napisał(a):

Ale macie świadomość że nowy klub to już nie będzie "ta" Wisła?
Może uda się kogoś sprzedać teraz. Cała kasa na długi. Dokończyć sezon juniorami, to może nasza czwórka biznesmenów będzie w stanie finansowo to udźwignąć
|
Nie nie mają i nie rozumieją. Śmieją się z kuchenkowego Lecha a sami tak chcą. Niestety prawdziwa Wisła tylko z TS ale z innymi ludźmi. Wisła to 113 lat tradycji i w tej chistori były różne dzieje dzisiaj są takie... ja wieże że to napewno nie koniec klubu jako klubu. Niemniej kontynuacja musi być zachowana. Nowy klub to nowy klub nie stary. A ja na zmianę barw nie mam ochoty. Jako dzieciak wolałem kocham GTS byłem dzieckiem i kochałem ten klub i dzisiaj się tego nie wstydzę chociaż poznałem historię. Bo ja .......ę politykę i poprawność dla mnie liczy się tylko Wisła i piłka. Jak wczoraj pisałem raz milicyjna raz bandycka ale tylko Wisła.