stary dziad napisał(a):

|
Nie czepiajcie się Cupiała , meresińskiego czy nawet tej mendy jadczaka
|
a z troche innej beczki - bo przez kilka postow sie to mniej lub bardziej przewinelo, ale nie chcialo mi sie rozwijac tematu. Zeby za cala sytuacje winic w jakimkolwiek stopniu Cupiala, to naprawde trzeba byc pierd....ym.