Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16368
Stary 03.01.2019, 10:43
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Nie czepiajcie się Cupiała , meresińskiego czy nawet tej mendy jadczaka
a z troche innej beczki - bo przez kilka postow sie to mniej lub bardziej przewinelo, ale nie chcialo mi sie rozwijac tematu. Zeby za cala sytuacje winic w jakimkolwiek stopniu Cupiala, to naprawde trzeba byc pierd....ym.
Odpowiedz cytując