efekt napisał(a):

!!IRIVER!!
ale po co przedłużać tą farse lepiej mieć więcej czasu na ogarnięcie sie w nowej rzeczywistość
trzeba załozyć nowy klub piłkarski o jakiejś chwytliwej nazwie :Wisła Kraków Nowa" lub innej
zatrudnic trenera wybrać zarząd dogadać juniorów i zdobyć sponsora koszukowego zaprojektowac logo
|
To chyba nie do mnie o przedłużaniu farsy. Ja już straciłem definitywnie wiarę, że to przetrwa.