|
Budować wszystko od IV ligi, na spokojnie, transparentnie. Jeśli jednak u boku TS-u to ja podziękuję. Nie chce, żeby Wisła miała już coś wspólnego z nimi, oprócz pięknej ale i ciemnej historii. Tym panom już dziękujemy, trzeba zacząć działać w socios, to nasza przyszłość
|