Wyświetl pojedynczy post
Cracovsky
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16358
Stary 03.01.2019, 10:27
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Lepiej pacjenta odłączyć od respiratora w takim momencie, godnie pochować i zająć się następcą na spokojnie...
Bez silnej Wisły nie ma silnej Cracovii, przez dekady byliśmy jak Kargul i Pawlak dlatego z zażenowaniem śledzę tę tragifarsę. W tym momencie jedyną szansą na wyjście z tego klinczu jest opcja zero. Zacząć od nowa, przejść drogę Pogoni czy Widzewa. Musicie się jednak pozbyć nie tylko przestępców kręcących lody pod płaszczykiem miłości do klubu, ale i pasożytujących na nim funkcjonariuszy byłego systemu, których nazwiska świetnie znacie. Bez tego jakakolwiek zmiana nie będzie żadną zmianą, a powtórką z rozrywki.
Odpowiedz cytując