Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16357
Stary 03.01.2019, 10:27
Stelio napisał(a):Wyświetl post
A jaki ma sens przedłużanie tej agonii i oglądanie jak przez pół roku wszyscy nas leją? Naprawdę ktoś jeszcze ma ochotę na przedłużanie tej szopki? Lepiej pacjenta odłączyć od respiratora w takim momencie, godnie pochować i zająć się następcą na spokojnie...
Przede wszystkim wałkowane było to przez kilkanaście stron. Jesteśmy winni dziesiątkom podmiotów (piłkarzy , pracowników , firm) miliony złotych i nie można ich zostawić na lodzie, bo smród będzie się jeszcze ciągnął długo....

Co ja bym zrobił? Scenariusz zarysował ostatnio Boniek i w zasadzie nic mądrzejszego nie można wymyślić... Czyli sprzedanie kogo się da, dogranie juniorami i 4 miesiące na poszukiwanie inwestora.
Od upadłości nie ma już odwrotu i naprawdę to ostateczność..
Odpowiedz cytując