Stelio napisał(a):

|
A jaki ma sens przedłużanie tej agonii i oglądanie jak przez pół roku wszyscy nas leją? Naprawdę ktoś jeszcze ma ochotę na przedłużanie tej szopki? Lepiej pacjenta odłączyć od respiratora w takim momencie, godnie pochować i zająć się następcą na spokojnie...
|
Przede wszystkim wałkowane było to przez kilkanaście stron. Jesteśmy winni dziesiątkom podmiotów (piłkarzy , pracowników , firm) miliony złotych i nie można ich zostawić na lodzie, bo smród będzie się jeszcze ciągnął długo....
Co ja bym zrobił? Scenariusz zarysował ostatnio Boniek i w zasadzie nic mądrzejszego nie można wymyślić... Czyli sprzedanie kogo się da, dogranie juniorami i 4 miesiące na poszukiwanie inwestora.
Od upadłości nie ma już odwrotu i naprawdę to ostateczność..