Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16352
Stary 03.01.2019, 10:26
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czytałem dziś wypowiedź Pana Targosza , emocjonalna esencja całej sytuacji .
Jak można było zniszczyć klub o 113-letniej tradycji ?
Całkowitą odpowiedzialność za to ponosi "pani prezes" Sarapata .
Poprzez swoje 2,5 letnie rządy dowiodła że nie ma za grosz pojęcia o ekonomii , dodatkowo wszystko wskazuje że dopuściła się też ewidentnych działań na szkodę spółki .
Aby to wszystko ukryć wynajęto tzw Gang Olsena w którym każdy odegrał swoją rolę . Zawarto specjalnie taką umowę aby kompletnie rozmydlić sprawę rozliczeń . Teraz weszliśmy już w etap że kasy nie będzie a sprawa własności jest sporna (jak twierdzi niejaki Pietrowski) . Oczywiście wszystko to było ukartowane aby kompletnie rozmyć i ukryć odpowiedzialność Sarapaty. I ten scenariusz jest realizowany .
Jeszcze raz powtórzę , winna całości sytuacji jest wyłącznie Sarapata . Nie czepiajcie się Cupiała , meresińskiego czy nawet tej mendy jadczaka (człowiek o ewidentnie złej woli ale któremu dano pożywkę)
Nie interesuje mnie czy za tą panią ktoś stał , czy była słupem itp . Podobno jest prawnikiem a więc doskonale wie że jako prezes zarządu odpowiada za swoje czyny . Czekam na jej prawną odpowiedzialność za to co zrobiła .
Żaden cyrk który teraz się rozgrywa nie przykryje jej czynów
Jest takie pojęcie "kingmaker" czyli ten, który czyni królem. Ktoś Panią Saraptę na to stanowisko wskazał dlatego "kingmaker" jest ważniejszy od samego króla. Co do Pani prezes to widziałem u niej szczerą chęć tego aby w Wiśle było dobrze. Jak było naprawdę ? Moja wiedza jest tu niewystarczająca. Natomiast logiczne jest to, że nie podejmowała decyzji jednoosobowo. Osobną kwestią jest to że to przecież dorosła, dojrzała kobieta pochodząca z kręgów Towarzystwa Sportowego. Myślę, że doskonale wiedziała z kim gra w szachy i na co się piszę.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując