Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16348
Stary 03.01.2019, 10:17
Cytat:
Niestety każdy dzień nas do tego przybliża . Nie ma co ukrywać, że obecnie trzeba oczekiwać cudu. Przed dzisiejszym komunikatem PZPN uważałem że dogramy ten sezon juniorami, natomiast dzisiaj jest jeszcze gorzej i możemy stracić licencję już teraz.

Dodatkowo ekstraklasa/PZPN też jest wk**** tą szopka właścicielską. Ciężko im się dziwić. Jernak myślę że interes Ekstraklasy wygra, Boniek ugada parę osób i stracimy licencję dopiero na przyszły sezon . I to już będzie koniec.



A jaki ma sens przedłużanie tej agonii i oglądanie jak przez pół roku wszyscy nas leją? Naprawdę ktoś jeszcze ma ochotę na przedłużanie tej szopki? Lepiej pacjenta odłączyć od respiratora w takim momencie, godnie pochować i zająć się następcą na spokojnie...
Odpowiedz cytując