Cytat:
Niestety każdy dzień nas do tego przybliża . Nie ma co ukrywać, że obecnie trzeba oczekiwać cudu. Przed dzisiejszym komunikatem PZPN uważałem że dogramy ten sezon juniorami, natomiast dzisiaj jest jeszcze gorzej i możemy stracić licencję już teraz.
Dodatkowo ekstraklasa/PZPN też jest wk**** tą szopka właścicielską. Ciężko im się dziwić. Jernak myślę że interes Ekstraklasy wygra, Boniek ugada parę osób i stracimy licencję dopiero na przyszły sezon . I to już będzie koniec.
|
A jaki ma sens przedłużanie tej agonii i oglądanie jak przez pół roku wszyscy nas leją? Naprawdę ktoś jeszcze ma ochotę na przedłużanie tej szopki? Lepiej pacjenta odłączyć od respiratora w takim momencie, godnie pochować i zająć się następcą na spokojnie...