Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16347
Stary 03.01.2019, 10:16
Ja swoją droga jestem bardzo ciekawy jaki plan na stadion ma nasz prezydent ? Wisła przestanie istnieć , wszystko na to wskazuje . Nawet jeśli uda się powołać nowy klub od IV ligi to gra na Reymonta odpada ze względu na koszty . I co miasto w "swojej mądrości" ma zamiar zrobić z tym bublem architektonicznym , wielokrotnie przepłaconym ?
Odpowiedz cytując