|
Ja swoją droga jestem bardzo ciekawy jaki plan na stadion ma nasz prezydent ? Wisła przestanie istnieć , wszystko na to wskazuje . Nawet jeśli uda się powołać nowy klub od IV ligi to gra na Reymonta odpada ze względu na koszty . I co miasto w "swojej mądrości" ma zamiar zrobić z tym bublem architektonicznym , wielokrotnie przepłaconym ?
|