Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tarasunio28
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
16340
03.01.2019, 09:50
PZPN chce być grabarzem Wisły odbierając prawdopodobnie licencje więc ta pozorna walka TSu o klub jest bezsensowna i bezcelowa
Tarasunio28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarasunio28
Znajdź inne posty napisane przez Tarasunio28