|
Czytałem dziś wypowiedź Pana Targosza , emocjonalna esencja całej sytuacji .
Jak można było zniszczyć klub o 113-letniej tradycji ?
Całkowitą odpowiedzialność za to ponosi "pani prezes" Sarapata .
Poprzez swoje 2,5 letnie rządy dowiodła że nie ma za grosz pojęcia o ekonomii , dodatkowo wszystko wskazuje że dopuściła się też ewidentnych działań na szkodę spółki .
Aby to wszystko ukryć wynajęto tzw Gang Olsena w którym każdy odegrał swoją rolę . Zawarto specjalnie taką umowę aby kompletnie rozmydlić sprawę rozliczeń . Teraz weszliśmy już w etap że kasy nie będzie a sprawa własności jest sporna (jak twierdzi niejaki Pietrowski) . Oczywiście wszystko to było ukartowane aby kompletnie rozmyć i ukryć odpowiedzialność Sarapaty. I ten scenariusz jest realizowany .
Jeszcze raz powtórzę , winna całości sytuacji jest wyłącznie Sarapata . Nie czepiajcie się Cupiała , meresińskiego czy nawet tej mendy jadczaka (człowiek o ewidentnie złej woli ale któremu dano pożywkę)
Nie interesuje mnie czy za tą panią ktoś stał , czy była słupem itp . Podobno jest prawnikiem a więc doskonale wie że jako prezes zarządu odpowiada za swoje czyny . Czekam na jej prawną odpowiedzialność za to co zrobiła .
Żaden cyrk który teraz się rozgrywa nie przykryje jej czynów
|