rav napisał(a):

A ja nie.
Szwed oczywiście nie walczy o Wisłę ale walczy, przeszkadza i paraliżuje decyzyjność.
Dlaczego?
Bo zgadzając się na rozwiązanie umowy zgodziłby się jednocześnie na zapłatę odszkodowania.
|
RAV - jesteś pewien, że w umowie jest mowa o odszkodowaniu, jeżeli przejęcie klubu nie nastąpi?