Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16338
Stary 03.01.2019, 09:46
rav napisał(a):Wyświetl post
A ja nie.

Szwed oczywiście nie walczy o Wisłę ale walczy, przeszkadza i paraliżuje decyzyjność.

Dlaczego?

Bo zgadzając się na rozwiązanie umowy zgodziłby się jednocześnie na zapłatę odszkodowania.
RAV - jesteś pewien, że w umowie jest mowa o odszkodowaniu, jeżeli przejęcie klubu nie nastąpi?
Odpowiedz cytując