Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
16290
03.01.2019, 00:36
Pietrowski nawet nie wie czy pozostali wpłacili choć 1 zł. Z jednym zna się 14 lat. To on go nawet nie zapytał, ty Mats zaplaciles czy ..rwa nie?
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo