Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16283
Stary 03.01.2019, 00:16
Cytat:
"To jest w pełni nielegalne. Są stosowne klauzule w umowie.Przecież w środę działacze TS Wisła wysłali do pana Hartlinga e-maila, że chcą jak najszybciej podpisać nową umowę z nami, tylko już bez pana Vanna Ly. Dlatego jestem zdziwiony, gdy kilka godzin później czytam komunikat, że jest nowy prezes i TS ma udziały. To nieprawda, to jest fejk, to jest nielegalne. Nie wiem, jakich oni mają prawników. Pan Hartling się z tego śmieje i powiedział, że wszystkie klauzule w umowie są złamane".
Tak jak przewidywałem wcześniej, że umowa może być skomplikowana
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.01.2019 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując