Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16277
Stary 02.01.2019, 22:57
Nie no Pany wróciliśmy do TS temat znowu aktualny. Teraz już będzie tylko dobrze ;p. To był taki ....a pomysł na świeta z Wisłą. Ciekawe co będzie dalej...?
Odpowiedz cytując