Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16273
Stary 02.01.2019, 22:40
Rience napisał(a):Wyświetl post
Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podejrzewam podobny pogląd. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji w lepszej lidze
A ja chodząc na mecz idę oglądać mecz, nie zazyganych debili na E i tym bardziej nie przychodzę na mecz słuchać cały mecz kursowanie, doping fajna sprawa ale dla większości drugorzędną. Chcesz się założyć? Możesz się zdziwić
,
Odpowiedz cytując