Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
maximusautomatic
Banita
Od: 01.2019
Offline
#
16271
02.01.2019, 22:33
zamiast się napinać zróbmy może sondę na jakiej rajskiej wyspie swoje tłuste dupsko wygrzewa Marzenka ps. "Skarpeta". i gdzie leczy skołatane nerwy. ludwiczek, były czerwony aparatczyk tak się ostatnio martwił o jej "stan nerwowy"...
maximusautomatic
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maximusautomatic