|
Banita
Offline
|
|
Harcownik napisał(a): 
"Jednoczenie informujemy, że na stanowisko Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA powołano Tadeusza Czerwińskiego, który od dziś będzie pełnił rolę sternika klubu".
Drugie oświadczenie i znowu asy z TS nie potrafią kilku zdań bez błędu napisać. Może zatrudnicie mnie jako redaktora/korektora? Zrobię to za pół ceny
|
jaki pan taki kram...
|
|