Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
16262
02.01.2019, 22:21
Zastanawia mnie fakt dlaczego do tej pory żaden podmiot który robił interesy z Wisłą nie złożył jeszcze wniosku o upadłość skoro jest taki dramat finansowy w Klubie
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt