Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16262
Stary 02.01.2019, 22:21
Zastanawia mnie fakt dlaczego do tej pory żaden podmiot który robił interesy z Wisłą nie złożył jeszcze wniosku o upadłość skoro jest taki dramat finansowy w Klubie
?
Odpowiedz cytując