Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16223
Stary 02.01.2019, 21:17
Zastanawia mnie jedno. Czy gdyby tak nie było tych Kambodżańskich? Włodarski z wspólnikami kupiłby jednak Wisłę? TS tym wybrykiem skutecznie dał im do myślenia, że skoro są bogatsi to oni nie muszą się angażować. Przecież były wypowiedzi, że niech lepiej bogatsi się w to pakują.
Odpowiedz cytując