Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
16210
02.01.2019, 21:01
Wehrmacht
napisał(a):
No wlasnie, ciekawe co Filipski by stworzył teraz na ten temat.
Twoją ciekawość zaspokoję w piątek. Potrzebuje tego czasu na "stworzenie" czegoś naprawdę szałowego.
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski