Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16210
Stary 02.01.2019, 21:01
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie, ciekawe co Filipski by stworzył teraz na ten temat.
Twoją ciekawość zaspokoję w piątek. Potrzebuje tego czasu na "stworzenie" czegoś naprawdę szałowego.

Odpowiedz cytując