|
Ktoś jeszcze wierzy w te brednie, że Hartling i Pietrowski są uczciwi i zostali oszukani przez złego Wannę? Gra na zwłokę nie tylko z ich strony, ale też osób, które chcą przykryć swoje występki. Teraz będziemy odliczać czas na sb do 1 lutego i co 5 min ktoś będzie pytał "przelew jest?"?
PS
Mam bardzo gorącą prośbę do moderatorów. Nie można zamknąć forum dla osób postronnych i jednocześnie zablokować rejestrację nowych użytkowników? Cała Polska to czyta i z nas się śmieje, chyba nie muszę mówić którzy kompleksiarze najbardziej.. Osobiście mam bardzo krytyczny stosunek do pewnej grupy osób,ale też i duże opory przed wylewaniem na nich zasłużonych pomyj, bo to trochę jak sranie do własnego gniazda. Nawet jeśli sra się w słusznej sprawie, to nie musi dawać uciechy nieżyczliwym.
|