Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16176
Stary 02.01.2019, 19:12
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie tak to sobie wyobrazam widzac jakie tsunami szamba nas obecnie rowna z ziemia. Powinni tam siedziec i 15h bez przerwy i odpowiedziec na absolutnie kazde pytanie.
Powiedzmy sobie szczerze:
Adresatów wielu pytań tam nie będzie, ani Dukata, ani Sarapaty, pewnie ani Mietty, Czerwińskiego, żadnych Zielakow, Miśków , będzie te kilka osób które obiektywnie maja najmniej za uszami, a jako ostatnie chcą ratować Wiśle. Ja tak to widzę .

Po drugie bądźcie powazni. Wiele pytań jest na zasadzie " czy jesteście złodziejami ?" Jak Ty sobie to wyobrażasz zadanie takiego pytania np Wislockiemu? Który do tej pory zajmował się wyłącznie akademia a na działania Sarapaty miał znikomy wpływ?

I kończąc mój wywód : nie spodziewam się wiele po tej konferencji, ale nie dlatego że padną tam słabe pytania, ale dlatego że winni tej sytuacji w nie mają odpowiedzialności cywilnej by się tam stawić
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.01.2019 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując