Wehrmacht napisał(a):

|
Dokladnie tak to sobie wyobrazam widzac jakie tsunami szamba nas obecnie rowna z ziemia. Powinni tam siedziec i 15h bez przerwy i odpowiedziec na absolutnie kazde pytanie.
|
Powiedzmy sobie szczerze:
Adresatów wielu pytań tam nie będzie, ani Dukata, ani Sarapaty, pewnie ani Mietty, Czerwińskiego, żadnych Zielakow, Miśków , będzie te kilka osób które obiektywnie maja najmniej za uszami, a jako ostatnie chcą ratować Wiśle. Ja tak to widzę .
Po drugie bądźcie powazni. Wiele pytań jest na zasadzie " czy jesteście złodziejami ?" Jak Ty sobie to wyobrażasz zadanie takiego pytania np Wislockiemu? Który do tej pory zajmował się wyłącznie akademia a na działania Sarapaty miał znikomy wpływ?
I kończąc mój wywód : nie spodziewam się wiele po tej konferencji, ale nie dlatego że padną tam słabe pytania, ale dlatego że winni tej sytuacji w nie mają odpowiedzialności cywilnej by się tam stawić