Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16173
Stary 02.01.2019, 19:05
Jezu, ludzie. Co Wy po tym socios tak jedziecie? Co Wam zrobili? Ktoś sam z siebie daje kasę, chce mieć na coś wpływ więc się decyduje dołączyć. Serio, co Was w tym tak boli? Wasze pieniądze wydają? A niech zdecydują wydać to na 3 tony bananów - jeśli większość tak zdecyduje to będą wpierdalać banany resztę roku. A jak się mniejszości nie spodoba to się wypisują i nie dają składki na następny miesiąc.

Taka zawiść i to w stosunku do ludzi, którzy chcą dać coś z siebie. Już nie macie na kim skupiać swojej nienawiści?
Odpowiedz cytując