Mam nadzieje,ze Socios nie tylko przetrwaja,jak Wisla w ekstraklasie,ale w obecnym kryzysie okaza sie zaczatkiem powrotu klubu do normalnosci.Oby doslownie jutro dotarlo do wszystkich uczciwych wobec Wisly kibicow,ze ona Nas tereaz potrzebuje w ilosci wypelniajacej stadion.Jesli tylko 20 tys zapisaloby sie dzis do Socios,to Wisla przetrwa,pilkarze w wiekszosci zostana i Wisla szybko znajdzie wspolgospodarza a miasto bedzie musialo nam wszystkim (tak wielu) podac pomocna reke.Natomiast TS bedzie musial sie juz z nami liczyc na wieki i jesli mniejszosciowa patologia nie zniknie ze stadionu,wraz z cala nawiedzona kibolka,sektorowka itp podobnymi patologiami,to sami poprosimy na walnym zebraniu naszych czlonkow,krakowska prokurature o jej wypalenie ze wszelkich struktur klubowych.Niesamowity jest czas ale moze tylko tak mozna odzyskac przedwojenna,uczciwa i honorowa Wise Krakow.
Nie mowcie prosze,ze to nie mozliwe
